Nasze wartości

Ochrona ludzi i planety

Stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny pracy, promujemy dobre samopoczucie ludzi w trakcie pracy i czasie wolnym, nie zapominając również o ochronie środowiska naturalnego.

Uczciwe działanie

Robimy to, co należy dla ludzi i dla świata. Dotrzymujemy obietnic i oczekujemy tego samego od innych. Działamy w sposób transparentny, umożliwiając wgląd w nasze procedury i sposób funkcjonowania. Przywiązujemy wagę do relacji wewnętrznych i zewnętrznych, traktując innych z szacunkiem i troską.

Wspólna praca

Zachęcamy do współpracy wewnątrz firmy, jak i na zewnątrz, dzieląc się i przyjmując różne punkty widzenia. Wspólnie rozwiązujemy problemy, wprowadzamy nasze pomysły w życie i jesteśmy dumni z połączenia sił w celu stworzenia czegoś lepszego dla EMBS oraz naszych klientów.

Innowacje i ulepszenia

Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe pomysły, które mogą uczynić nas silniejszymi, a nasz świat miejscem czystszym i zdrowszym. Rośniemy, rozwijamy siebie i doskonalimy naszą markę, aby zapewnić EMBS pozycję lidera na wybranych przez nas rynkach.

Jesteśmy właścicielami tego, co robimy

Czujemy na sobie odpowiedzialność za swoją pracę i wiemy, że jesteśmy częścią czegoś większego. Podejmujemy inicjatywę, szukamy najlepszych rozwiązań i wymagamy wysokich standardów od siebie i swoich współpracowników.