Aplikacje

Napędzanie transformacji energetycznej poprzez elektryfikację

Wysokiej jakości, dopasowane rozwiązania partnerskie

Jesteśmy jednym z najlepiej działających i najbardziej zaufanych producentów systemów baterii litowo-jonowych na świecie. Nasza historia i doświadczenie w dostarczaniu produktów i technologii napawają nas dumą oraz stanowią potwierdzenie, że obrana przez nas strategia przynosi wymierne rezultaty.

Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości systemów akumulatorowych oraz rozwijanie technologii nowej generacji, aby sprostać globalnym wyzwaniom i możliwościom w kluczowych sektorach bateryjnych.

Przeglądaj aplikacje


E-bikes

Nasze akumulatory litowo-jonowe spełniają wysokie wymagania dotyczące wydajności rowerów elektrycznych.


Elektronarzędzia

Nasze zaawansowane systemy akumulatorowe umożliwiają szerokie zastosowania elektronarzędzi bezprzewodowych.


Narzędzia
ogrodowe

Nasze akumulatory do elektrycznych narzędzi ogrodowych zapewniają wysoką jakość pracy podczas użytkowania.


AGV
& AMR

Baterie litowo-jonowe coraz częściej zasilają zautomatyzowaną logistykę. Poprzez odpowiedni dobór chemii i ogniw nasze rozwiązania umożliwiają zaspokojenie potrzeb klientów w szerokim zakresie zastosowań AGV i AMR.


Urządzenia
przemysłowe

Nasze baterie są skrupulatnie testowane i zapewniają wydajną pracę w urządzeniach przemysłowych, przeznaczonych do czyszczenia powierzchni płaskich.


Urządzenia
gospodarstwa domowego

Bezpieczeństwo i zaawansowanie technologiczne naszych baterii to najważniejsze czynniki w urządzeniach gospodarstwa domowego.


Lekka
mobilność

Postęp technologiczny na rynku lekkiej mobilności powoduje, że wysoka jakość baterii jest czynnikiem bazowym.


Opieka
zdrowotna

Nasze zaawansowane systemy akumulatorowe spełniają wysokie standardy medyczne, gwarantując bezpieczeństwo oraz niezawodność w użytkowaniu przenośnego sprzętu medycznego.