Więcej powodów, by dołączyć do JM

Życie w naszej firmie jest…

…celowe

Nasza wizja jest jasna: stworzyć czystszy i zdrowszy świat. Nasi pracownicy mają to samo poczucie celu. Inspiruje ich rzeczywisty wpływ, jaki ich praca wywiera na społeczeństwo i planetę, niezależnie od tego, czy oznacza to zmniejszenie zanieczyszczenia, złagodzenie bólu, przywrócenie słuchu czy zwiększenie plonów.

…różnorodne

Zdajemy sobie sprawę z siły różnorodności, która pobudza nowe pomysły i tworzy nowe sposoby pracy. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia każdemu z naszych pracowników takich samych możliwości doskonalenia się i nabywania doświadczenia.

…inspirujące

Nasza praca potrafi być ekscytująca! To, co robimy, opiera się na najnowszych osiągnięciach nauki i technologii. Wspólnie napędzamy innowacje, niezależnie od tego, czy chodzi o wydajniejsze technologie akumulatorów, trwalsze autokatalizatory czy wydajne procesy przemysłowe.

…przyjazne

Jesteśmy dumni z naszej otwartej i przyjaznej kultury. W miarę rozwoju staramy się zachować autonomiczny charakter. EMBS to miejsce, w którym każdy może odnieść sukces i cieszyć się swoim życiem zawodowym.